Kiti renginiai

Pradinis » Paslaugos » Kiti renginiai

Kūrybiški gimtadieniai vaikams

Vadovė: Nadežda Kisieliova- Žukovska P1280210

Vieta: P. Vileišio- 12, Vilnius arba Jūsų namuose

Kaina: derinama individualiai, orientacinė kaina, kai šventė vyksta MTPC- 120 eurų (trukmė- 2val.), kai Jūsų patalpose- 50 eurų (trukmė- 1val.)

Kalbos: lietuvių ir rusų kalbomis.

Šventės trukmė: 2.5 – 3.5 val., programos trukmė 1-2 val. arba pagal susitarimą.

Registracija: tel. 860143574 arba el. paštu: nadezda_lt@yahoo.com

Kartu su Pasakų fėja, linksmuoliu Kiškeliu, Karlsonu, Pepe Ilgakojine ar kitu personažu kviečiame keliauti  į Pasakų šalį, kur aplankysime Muzikos, Šokių, Dailės, Teatro miestus, žaisime įvairius kūrybinius žaidimus, artimiau susipažinsime, susidraugausime, todėl švesime linksmai ir smagiai. Pasakų šalyje patys vaikai kviečiami vaidinti pasaką – kartu šokti, dainuoti, groti muzikos instrumentais. Savo įspūdžius vaikai galės išreikšti kurdami idomius spalvingus darbelius. Gražią šventę vainikuos gimtadienio tortas ir svajonių ugnelės – žvakelės, šilti draugų sveikinimai ir linkėjimai.

Pasakų šalyje mūsų laukia linksmi nuotykiai, smagūs išgyvenimai, stebuklai. Ši akimirka ypatinga, nes susidraugaujame ir žaidžiame kartu. Ji ilgam lieka prisiminimuose, pažadina visuose dalyvaujančiuose tai, kas tikra – draugiškumą, džiaugsmą, kūrybingumą, gerumą, svajones.

Gimtadienio programėlės mūsų mažiesiems (1 – 3 metų vaikams)   „Mažuliukų gimtadienis“, „Kas namelyje gyvena“, stalo teatras: „Vilkas ir ožiukai“ ar „Linksmoji Raudonkepuraitė“. Programėlės pritaikytos patiems mažiausiems. Draugiškame ratelyje dainuojame daineles, grojame muzikos instrumentais, žaidžiame, šokame ir smagiai linksminamės.

Mūsų vyresniesiems (3 – 6 metų vaikams)

    Pasakų fėjų ar drugelių šventė, Nuotykiai džiunglėse, „Snieguolė ir nykštukai“, „Pepė ilgakojinė“, „Svečiuose pas Karlsoną“, kūrybinės Pasakų žmogeliukų dirbtuvėlės.

Mūsų vyriausiems (6 – 12 metų vaikams)

       Tigriuko Rikio muzikos instrumentų dirbtuvėlė, Undinėlės piešimo ant vandens dirbtuvėlės „Spalvų jūra“, Meškiuko Rudnosiuko vilnos vėlimo pamokėlė, Vaivos juostų audimo dirbtuvėlės, Ežiuko Gamtos gėrybių paveikslo kūrimo dirbtuvėles.

                                                                 Spektaklis „Pasaka apie ežiuką, meškiuką ir liūdną mergaitę“ 

Tai pamokanti istorija vaikams apie tai, kaip būti laimingam. Tai istorija apie draugystę ir džiaugsmą, apie sugebėjimą paprastuose dalykuose įžvelgti pasaulio grožį. Šiame spektaklyje du pagrindiniai personažai – ežiukas ir meškiukas (iš garsaus animacinio filmuko „Ežiukas rūke“) padeda vienai labai liūdnai mergaitei susigrąžinti prarastą gyvenimo džiaugsmą. Spektaklyje yra daug dainelių ir  humoro. Kaina 170eur.

Mergvakario šventė

1Programa mergvakariui „Muzikos terapijos dvelksmas“

Vieta: P. Vileišiog. 12, Vilnius arba Jūsų patalpose

Vadovė: Nadežda Kisieliova- Žukovska 

Programos trukmė: 1 val. arba pagal susitarimą

Kaina: 10eurų vienai dalyvei arba sutartinė

Kalbos: Lietuvių ir rusų kalbomis.

Registracija: tel. 860143574 arba el. paštu: nadezda.viltis@gmail.com

Mergvakaris – tai mažasis virsmas, kupinas prasmių ir paslapčių, kurio metu jaunoji ruošiasi pereiti iš vienos gyvenimo kokybės, savo jaunystės, į kitą, naują gyvenimą šeimoje. Pasiimdama brangų kraitį, sukauptą vaikystės ir jaunystės metu – save pačią, mylimą ir gerbiamą, artimų draugių lydima, ji artėja prie naujojo slenksčio.

Šios šventės metu jaunoji ir jos draugės kviečiamos į skambesio, žavesio, džiaugsmo ir kūrybos, intuicijos ir paslapčių kupiną moteriškumo pasaulį drauge išgyventi šią virsmo paslaptį ir pakviesti į gyvenimą tai, kas vėliau jaunosios gyvenime skleisis kaip žiedas, nokins vaisius ir apgaubs jaunąją šeimą visokeriopu gėriu ir sėkme. Jaunosios gyvenime kyla nauja saulė. Stebėti ir dalyvauti šiame nuostabiame virsme – tai dovana.

Mergvakario programą sudaro teminės muzikinės improvizacijos – žaidimai.  Muzikos garsus pasitelkusios, grodamos įvairiais nesudėtingais muzikos instrumentais tai, kas „plaukia iš širdies“, žaisime, bendrausime, įsiklausysime, svajosime, kursime (muzika mums yra kaip bendravimo priemonė jausmams, mintims išreikšti, jungtis į vieną visumą, palaikančią, kuriančią ir švelnią), padovanosime jaunąjai besiskleidžiančių svajonių, džiaugsmo ir prasmingų išgyvenimų kupina šventę, nes ji  pati ir yra šventė!